Artichouse

Kvalitní roubené domy z Finska

Individuální a ekologické roubené domy vyrobené z pevné polární borovice

Artichouse

Osvědčení

Srubové domy se značkou CE

ii. Srubové domy Artichouse obdržely značku CE v roce 2012. V době přidělení značky provedlo Finské technické výzkumné středisko vyhodnocení procesu nakupování a pořizování, procesu projektování, výrobního procesu a systému řízení jakosti.

CE Declaration Of Conformity KansiSuomen Lomakoti Artichouse 0809 CPD 0757 Kansi
Design z Finska

Společnosti Artichouse byl na začátku roku 2013 udělen certifikát Design from Finland (Design z Finska), který smí používat u svých staveb. Značka Design from Finland udělená sdružením pro finskou práci je uznáním za kvalitní design. Finský design je velmi osobitý. Široké znalosti, kvalitní řemeslné provedení, R&D, jedinečnost, funkčnost, estetika a přístup zaměřený na uživatele – to vše se spojuje ve finském designu. Právo užívat symbol Design from Finland vyžaduje, aby finský design výrazně ovlivňoval konkurenceschopnost produktu nebo služeb společnosti.

 

 

CyanDesignFromFinland rgb Kansi
Artichouse je výrobek označený Key Flag Symbol

iv. Na konci roku 2012 získala společnost Association právo využívat Key Flag Symbol udělovaný Asociací pro finské řemeslo. Právo používat Key Flag Symbol bylo uděleno na základě tří věcí:

  • Design od Artichouse je 100% finský
  • Dřevo a ostatní suroviny a obalové materiály využívané Artichouse jsou 100% finské
  • Všechny srubové domy Artichouse jsou vyráběny ve Finsku ve vlastním výrobním zařízení společnost ve Sodankylä.
TehtySuomMadeIn Sin rgb Kansi
Nejsilnější finská společnost

V posledních deseti letech byla společnost Artichouse hodnocena jako jedna z nejsilnějších finských společností. Uznání Nejsilnější ve Finsku se uděluje každoročně společnostem, které dosahují Rating Alfa - rating udělovaný finskou úvěrovou společností Suomen Asiakastieto. Toho dosahuje pouze jedna z deseti finských společností.

Rating Alfa 2013 EN Kansi
Osvědčení GOST-R

Osvědčení GOST-R je vysoce ceněným osvědčením v Rusku. Osvědčení uvádí, že návrh, výroba a ostatní procesy Artichouse jsou v souladu s ruskou legislativou.

 

Artichouse GOST R 2011 2014 Kansi